BLOG JE V REKONSTRUKCI!

Květen 2013

69 (magický číslo :D) (ne)zajímavostí o mně

30. května 2013 v 18:17 | Ronnie |  O blogu
I člověk, co na Naruta nekouká, musí mít představu, co se asi stalo. :'( So sad, R.I.P., Obito & Rin...
- prosím o 'lajk' SEM :) ..Ráda oplatím;) S kámoškou se snažíme rozjet stránku a..no :DD Nemá někdo nějaké rady?:))))

Pause, please!

24. května 2013 v 17:13 | Ronnie |  Jiné
:)
Vážení, pohodlně se usaďte, přichází horké novinky z mého života! xD Určitě jste si už všimli nadpisu (a pokud se, tak se prosím podívejte :DD).

Pauza? Jaká pauza? Malá. ;) Blog NEPOZASTAVUJU, ani NEKONČÍM, ale asi budu mnohem míň obíhat affs a ne tak často psát články. Mrzí mě to, ale hned Vám napíšu důvody.
První důvod je, že často zapomínám nosit učebnice a pomůcky do školy. Takže napomenutí třídní (to se naštěstí píše jen do žákovský) mám jistý, sama mi to řekla. Kráva. Budu se snažit mít aspoň na vysvědčení jedníčky z předmětů, co mám mezi (jedničkou a dvojkou, smaozřejmě :D), abych to trochu vyrovnala, až to zkurvený napomenutí budu ukazovat rodičům. Už je úplně slyším: "To toho máš tolik, že si ani nejsi schopná připravit věci do školy? Hlavně že sedíš u počítače!" Bla. Bla. Bla.
Druhý důvod se opět týká školy. Budu přestupovat, ale ne tam, kam jsem původně přestupovat měla. Chtěla jsem chodit na základku, kam chodí i moje BFF. Plánovaly jsme to od dob, kdy se její rodiče rozvedli a ona školu změnila. Tenhle rok jsem jí navíc ještě dělala (falešné) naděje, že to určitě vyjde. Vyšlo! Vážně přestupuju - ale asi na soukromej gympl! :P Moc se s ní nevídám, takže jsem ji tuhle zprávu ohlásila přes fb. A ona? Tak čekala jsem, že nebude nejšťastnější, ale třeba mi aspoň napíše, jestli tam může chodit taky, zeptá se na detaily z pohovoru s ředitelem a prostě udělá to, co bych udělala já. Jenže opak je pravdou - napsala mi, že my dvě si už nemáme co říct, a ať táhnu do prdele a konečně ji nechám dejchat.
Takže...
"Přátelství, které mohlo zmizet, nebylo nikdy opravdovým přátelstvím." - Jeroným Pražský
Hezkej citát, co? A pravdivej. :) Nesmutním kvůli ní, jestli tohle nepochopí, stejně by mi za to nestála. ;)
A teď si s dovolením trochu vypíšu depku, abych ulevila své dušičce.
Na tom gymplu existuje i jistý chlapec, kterýho zrovna nemusím. Vlastně se mnou bude chodit i do třídy. Kdysi se mnou chodil na první stupeň, pak i do šestky, poté přešel na ten gympl. Já si myslela, že šel na zvláštní.
Nikdy jsem si nevšimla, že by se učil nějak extra dobře. Měl, tuším, trojky. Ale to nevím jistě, já si ho nikdy moc nevšímala. Jen jsem si všímala toho, že mě uráží. Byla jsem šťastná, že vypadl, znamenalo to totiž o jednoho exota míň. A teď s ním zase budu mít tu čest. Super, no.
Mám ho mezi přáteli na fb (netuším proč). Asi mu tedy brzo napíšu, jak to na tý škole funguje, apod. Dám si opravdu hóódně záležet, abych z těch písmenek, co se mu objeví v chatu, působila dost sebevědomě, aby jasně věděl, že nějakej malej skřet (byl o hlavu menší :P) mě rozhodně jakkoliv ponižovat nebude. A jestli přece, tak si z tašky vytáhnu pití a hezky ho poliju :D (so crazy! :D). Upřímně, doufám ale, že k tomu nedojde. On a ještě jeden klučina (toho neznám, nějakej Vojta, nebo nějak tak :D) totiž taky dojíždí, takže bych dojížděla s něma. Mohlo by být fajn si s něma povídat a ne tam sedět jak hromádka neštěstí, sama a s knížkou v ruce, a čumět, jak oni dva si tam kecaj. :P
Každopádně, ten gympl ještě ale není stoprocentní. Pan ředitel sice říkal, že mě s největší pravděpodobností vezmou, prý mým krásné výsledky (:D), ale třeba se na to volný místo přihlásí někdo... lepší a budu tam, kam mě poslala ta moje bffka. :P
A co Vy? Událo se něco zajímavýho? :) Pište, pište. ;*

Řetězák č. 4

19. května 2013 v 18:18 | Ronnie |  Jiné

1. Jméno: Je pěkně nudný. x(

2. Vaše nálada?: Vaše? :D Ou, mě nevykejte. ^^

3. Kolik je hodin?: 17:04

4. Narozeniny: Jsou den, kdy zestárnu a zase budu blíž k vráskám. :C

5. Jméno tvých rodičů: Milošek & Ivetka 8)

6. V kolika letech tě měli rodiče: A tebe? :P

7. Kolik měříš: 169 cm. Myslím. Nebo 159 cm. :D

8. Tvoje číslo boty: Na každý botě je jiný. :D Asi něco okolo 38... Chci menší nohu. :/

9. Styl oblečení: Tož se mění podle nálady.

Co probíráme při zeměpisu?

16. května 2013 v 21:37 | Ronnie |  Jiné
No není on neodolatelný? :D

Vyhodnocení kontroly SB!

14. května 2013 v 22:06 | Ronnie |  O blogu
Tak jak to dopadlo?

Rychlý design

8. května 2013 v 21:58 | Ronnie |  O blogu
"Vždycky tu pro tebe budu.
I když to je jen pro tebe překážkou k překonání.
I když mě budeš nenávidět.
To je to, k čemu velcí bratři jsou."
(Můj překlad, táákžééé... :D)

Boj o boty, mobil za všechny peníze a problémy s designem aneb Směs všeho (ne)možného

6. května 2013 v 21:54 | Ronnie |  Jiné
Dneska jsme při hodině informatiky řešili nějakej med, což bylo skutečně (-.-) strašně moc zajímavé. Dostali jsme text, stáhli si obrázky a potom z toho měli udělat prezentaci v PowerPointu (... bo nějak tak se ten program jmenoval). Já to měla do dvaceti minut, ptž to mělo být jen na šest slajdů. :D Potom jsem brouzdala po netu (potají, samozřejmě :D), a tak mě napadlo, že mrknu k sobě na blog. Docela mě vyděsilo to, co jsem tam viděla. Sice mi bylo jasný, že ten design nebude na všech obrazovkách vypadat úplně stejně, ale tohle! :O

Dotazník

5. května 2013 v 13:58 | Ronnie |  O blogu
Ahojte. :) Připravila jsem si menší dotazník, budu moc ráda, když mu věnujete chvilku svého času. Zabere vám to nanosekundu. ;)*

Kontrola affiliates!

4. května 2013 v 13:08 | Ronnie |  O blogu
KONTROLA AFFS
Takže,
pro všech mých 16 affs, co mám, platí následovné:
Komentářem pod tímto článkem potvrdíte, že se chcete i nadále přátelit.