BLOG JE V REKONSTRUKCI!

Červen 2013

Stěhování! :*)

22. června 2013 v 21:14 | Ronnie |  O blogu
Ano, je to tak, ZASE se stěhuju. :D
Nebudu to nijak prodlužovat, prostě mám svoje důvody (které si můžete zjistit, když si trochu ten můj nový blog prohlídnete :P), a jestli chcete SB zůstat i nadále - http://let-it-burn.blog.cz/1306/wanna-be :))

Just A Little Girl

17. června 2013 v 18:10 | Ronnie |  Jiné
Jop, uteč, uteč daleko... od toho vedra. :D Máme tu Twilightery? :3
Nicméně k tomu, k čemu jsem se ještě nedostala. :D Zítra jedeme do Brna na třídní výlet. Sice svoje spolužáky (většinu :)) nemám moc v lásce, ale tohle je můj poslední výlet se základkou, a jelikož jsem takovej trochu moc emočně založený člověk, dcl to prožívám. :D Já nevím... je to takový zvláštní. Ještě si pamatuju, jak můj první třídní výlet byl do zoo, jak jsme se cestou tam s jednou "ingliš girl" hádaly, jestli se to vyslovuje jako "zó", nebo "zů" (:D), a najednou se jdeme podívat do Brna na památky a do kina na 3Déčko a já vím, že příští rok asi budu už jako středoškolačka vzpomínat, jak mě tehdy kamarádky přemlouvaly, ať nikam nechodím a zůstanu na základní škole.
Už teď mám stresy z toho, že si na gymplu nenajdu kamarády. V té třídě je převaha kluků, tak to bude o to těžší, přece jen jakožto holka stojím spíš o spolutrpitelku, ne o spolutrpitele, ale to je mi jedno, jestli mě tam někdo osloví za jakýmkoliv jiným účelem, než je ztrapnit mě, určitě budu moc ráda a bude mi u někde, jestli je to holka, kluk nebo třeba hermafrodit. :D Když už jsme u stresů, dneska jsem dostala známku ze čtvrletky z ČJ - za jedna. Málem mi to uteklo (o bod!), i když je fakt, že bych měla radost i z dvojky, protože jsem se absolutně vůbec neučila. :D Co se týká ale matematiky, tam to bylo trochu komplikovanější.
Trojčlenka? Pohoda. Procenta? I se zavřenýma očima. Ale geometrie... -.- Rozbilo se mi pravítko (neptejte se, jak se mi to podařilo), takže jsem to tam tak různě nastavovala přes úhloměr a ty dva nebohé kusy trjúhelníku. :D :D Nemohla jsem si já chudák ani nic půjčit od sousedky, protože máme prý mít svoje. :D Ach jo... A třešničkou na dortu bylo, když jsem zapomněla, jak se vypočítá obsah trojúhelníku. -.- No konec, přátelé. A to mám pěkně prosím matiku mezi dvojkou-trojkou, takže mi už nezbývá nic jiného než se jen modlit k bohu. :D Mám ale strach, že mi to nepomůže, já se mu totiž ozvu vždycky jen, když něco potřebuju. :D Však to je už ale jedno... důležitý je, že to se mnou udělal stres a normálně to umím, tak na gymplu nebudu za úplnýho magora. :P Taky jsme dneska psali z fyziky... odevzdala jsem to mezi prvníma (čti úplně první) a učitel za mnou přišel s takovým divným, jakoby hrdým úsměvem. A prý: "No ty jsi taková šikovná, viď?" A já: "Já už spíš nic nevím." A hned na to celá třída výtlem. :'D Asi to bude dvojka, což považuju za úspěch, neboť jsem se (opět) vůbec neučila. -.- Takže na výzo bude z F dvojka. Neva, no. Aspoň jsem obhájila jedničku z dějepisu. :) Jaký bude vysvědčení u vás? :)
Nyní k zítřejšímu výletu... Není tu někdo z Brna? :) Kdyby totiž ten někdo narazil na partičku podivných stvoření, kterou před sebou pase paní učitelka, asi to bude moje třída. Hledejte tam dívku v bílém tričku a černýma 3/4 kalhotama - jop, to bude má osoba. :D
Asi už končím, stejně tohle nikoho nezajímá. Dneska ještě asi oběhnu všechny affs, na zítřek nic neslibuju, budu pápá na tom výletě a vrátím se v pozdních hodinách.
A ještě něco... asi budu znova stěhovat blog. K začátku prázdnin, nebo nějak tak. Jako komplet nový začátek. :D Navíc bych to chtěla zaměřit na jiné věci, atd. atd... Plus, nějak mi tu blbne design. Čím to je, to nevím. :/ Prostě tam nastavím rozměry, ale ve finále se mi to tu zobrazuje jinak. A mít dess, jako je teď tenhle? Ne, dík. -.-


Číst jen na vlastní nebezpečí :P

15. června 2013 v 14:28 | Ronnie |  Jiné
Aloha, člověkové. :P
Omlouvám se, že tak málo obíhám, ale mám toho docela dost, plus jsem psychicky na hnoji, slušně řečeno. :P Ale už se to snad zklidní, spraví a bude to fajn.
Už nějakou dobu brouzdám po netu a hledám různý kravinky, s kterýma bych mohla udělat článek, až nebudu mít o čem psát. Sice by toho na psaní bylo docela dost (mamka byla svědkem autonehody, konečně mám ve vlasech keratin, nebezpečně se blíží konec šk. roku, což znamená začátek prázdnin, a to znamená, že brzy přijde konec prázdnin, a to je signál, že jdu na novou školu :D, atd.), ale jsem líná a asi by to stejně nikoho nezajímalo, tákže...
Tady jsou ty blbůstky. Na něčem se asi zasmějete, na něčem víc. :D

Chjo... :/

8. června 2013 v 21:46 | Ronnie |  Jiné
Máte tu někdo účet na yt? Já jo, a radši bych ho právě teď neměla. -.- Nevím, co těm zasraným adminům YT prdlo v hlavě, že měnili design. Vím, že ten design, ten nový design, byl nejdřív jen dobrovolný, ti, co ho nechtěli (JÁ!) mohli zůstat u starýho, kterej byl přehlednej, pěknej a celkově mi přišel sympatičtější. Ale teď ho asi nastavili všem. -.- Možná jsem se někde uklikla, třeba jen zbytečně panikařím, ale já vím, že tu nabídku s novým dessem jsem vždycky odkřížkovala v gestu jděte do háje - nebo někam do temnějších míst. ;D Ale teď mám prostě pojebanej novej design, kterej se podobá sociální síti. Jednou jsem to s tím novým už zkoušela a řeknu vám, že něco tak podivnýho jsem jakživ neviděla. :'O Tak jsem to dala zpátky na starej a teď to už asi nejde.
Prý to má ale hodně výhod. Nevím, nevím. Ale to je už jedno, změním si... záhlaví? Nevím, jak mám tu část, která se dá změnit, nazvat, a pak si asi pořádně zanadávám, protože je mi to vážně líto. :/ S pozadím na starý design YT channelu jsem se dělala docela dlouho a přitom tam nezůstal ani měsíc. -.- Fuck it! (Ano, mé problémy za to stojí. :D)
Mám ale i dobrou zprávu. :) S kamarádkou ze Slovenska jsme se rozhodly, že si uděláme blog na FF, konkrétněji na FF na téma Naruto & Naruto Shippuuden. :) Tady je link, pokud by kdo stál o juknití: http://willow-velwire.blog.cz/ :) Ten dess jsem dělala já, dle slov spoluadminky úžasný, dle slov mě... bez komentáře. :D S kamarádkou se neznám, takže byla docela sranda ta domluva přes fb a všechno ostatní s tím spjaté. :D A ještě větší sranda byla nastavit ten design. Jsem se zapotila. :P Ptž já to neumím. :P